Masz małe piersi? Poznaj najlepsze metody na powiększenie biustu!

przez | 15 czerwca, 2020

Małe piersi to kompleks, który dosięga wielu kobiet na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego – biust to jeden z najważniejszych walorów urody kobiet. Panie przykładają ogromna uwagę do jego wyglądu. Liczy się nie tylko wielkość, ale także jędrność oraz kształt.

Spośród wszystkich zabiegów realizowanych przez specjalistów od medycyny estetycznej, powiększanie biustu jest drugim pod względem popularności, zaraz po liposukcji (odsysanie tłuszczu). Panie decydują się na rozmaite metody powiększania piersi. Poniżej postanowiliśmy pokrótce przedstawić każdą z tych metod.

Najlepsze metody na małe piersi. Jak powiększyć biust?

Medycyna oferuje wiele rozmaitych zabiegów, dzięki którym możemy skutecznie powiększyć piersi. Efekty, które kiedyś można było uzyskać tylko i wyłącznie za pomocą implantów piersiowych – dzisiaj otrzymamy realizując szereg innych zabiegów.

Jak przekonują redaktorzy serwisu SferaIntymna.pl, powiększanie piersi stało się procesem dostępnym dla wszystkich. Dzisiejsza wiedza pozwala powiększyć biust nawet w domu. Oczywiście, trudno spodziewać się spektakularnych rezultatów. Nie mniej, domowe sposoby na większy biust to doskonała alternatywa dla kobiet, które z jakiś powodów nie planują wydawać kroci na zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej.

# Implanty piersiowe

W zestawieniu najlepszych sposobów na małe piersi nie mogło zabraknąć zdecydowanie najpopularniejszego zabiegu na powiększeniu biustu, a mianowicie – wszczepienia implantów piersiowych.

To zabieg, o którym można powiedzieć, że gwarantuje uzyskanie określonych, wymarzonych rezultatów. Z reguły – daje nieograniczoną możliwość. Za sprawą tego zabiegu wybierzemy kształt, wielkość oraz wysokość biustu.

Warto przy tym zaznaczyć, że rozwój medycyny sprawił, że dzisiaj jest to rozwiązanie bardzo bezpieczne. Jakiekolwiek komplikacje po zabiegu występują bardzo rzadko.

# Powiększanie piersi kwasem hialuronowym

Powiększanie piersi przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego to rozwiązanie cieszące się bardzo dużą popularnością. Wszystko za sprawą niewielkiej inwazyjności (zabieg może być przeprowadzony w częściowym znieczuleniu). Rekonwalescencja po zabiegu trwa z reguły do kilku tygodni.

Wadą powiększania biustu przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego jest fakt, że metoda ta nie jest zbyt trwała. Aby utrzymać uzyskany efekt podczas zabiegu – konieczne jest uzupełnianie kwasu hialuronowego co 8-12 miesięcy.

Kwas hialuronowy – jako naturalnie występujący związek w organizmie – wchłania się, nie powodując żadnych skutków ubocznych.

# Powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową

Powiększanie piersi przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej, to zabieg znany pod kilkoma innymi nazwami, m.in.: lipofiling, lipolifting, lipomodeling. Jest to innowacyjna metoda powiększająca piersi, która – gwarantuje świetny, naturalny efekt większych piersi. Po realizacji tego zabiegu – piersi wyglądają w pełni naturalnie. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu wypełnione są naturalnym materiałem – tłuszczem.

Lipomodeling to zabieg, który dzieli się na dwa etapy: liposukcję (pobieranie tkanki tłuszczowej) oraz modelowanie piersi przy wykorzystaniu pobranego, a następnie odwirowanego materiału.

# Tabletki na powiększenie biustu

Metodą powiększania piersi, która można określić mianem taniej, a zarazem dostatecznie skutecznej są tabletki na większy biust. Spora lista badań potwierdza, że za sprawą dobrze dobranej kompozycji składników można osiągnąć zaskakująco dobre rezultaty.

Należy mieć jednak świadomość, że efektywność powiększania biustu przy wykorzystaniu tej metody – zależna jest w głównej mierze od doboru skutecznego składnika.

# Kremy na powiększanie biustu

Sporą popularnością pochwalić się mogą również kremy na powiększanie biustu. To rozwiązanie, którego skuteczność jest nieco niższa, aniżeli ma to miejsce w przypadku tabletek, aczkolwiek – nadal jest to metoda warta uwagi.

Kremy doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie tabletek – ujędrniają i podnoszą biust, sprawiając wrażenie większego i znacznie atrakcyjniejszego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *