NuviaGO – baton proteinowy dla aktywnych

przez | 22 stycznia, 2021

Produkt, który szturmem zdobywa serce zarówno profesjonalnych sportowców, jak i „zwykłych” amatorów aktywności. NuviaGo to baton proteinowy o bogatym składzie. W jaki sposób działa? Dla kogo jest przeznaczony? Czy warto go wybrać? Na te i pytania odpowiedzi znajdują się poniżej.

Dlaczego opłaca się być aktywnym?

Wysiłek fizyczny wielu kojarzy się jedynie z hektolitrami wylanego potu. Zmęczeniem, bólem mięśni i brak sił. Często to właśnie ten aspekt powstrzymuje przed regularną aktywności. Nim zajmiemy się niżej. Zacznijmy od korzyści jakie niesie za sobą regularny wysiłek fizyczny. Co ważne – nikt nie wymaga od razu uczestnictwa w imprezie typu Iron Man. Do korzystania z zalet aktywności fizycznej wystarczy w zupełności jazda na rowerze, bieganie czy pływanie.

Wpływ aktywności fizycznej na zdrowie:

 • Ochrona przed chorobami układu krążenia
 • Zmniejszone ryzyko zawału serca
 • Prawidłowy rozwój układu kostnego
 • Przyrost masy mięśniowej
 • Rozwój układu oddechowego
 • Lepsze samopoczucie
 • Efektowna sylwetka
 • Mniejsze ryzyko otyłości

To sporo korzyści, a wymieniono jedynie te najważniejsze. Aby cieszyć się nimi w pełni, trzeba zadbać o odpowiednią regenerację po wysiłku. A także coś, co doda sił w momencie kryzysu. W połowie drogi do końca serii ćwiczeń, czy na wyznaczonej trasie rowerowej. W tym miejscu na scenie pojawia się baton proteinowy NuviaGo. Rozwiązanie dla osób, którym – chwilowo – brakło sił lub energii do ćwiczeń.

NuviaGo – co trzeba o nim wiedzieć?

NuviaGo to rozwiązanie nie tylko dla osób chcących rozwinąć swoją aktywność fizyczną. Jest on polecany wszystkim, który marzy się rozbudowa masy mięśniowej. Baton proteinowy NuviaGo to w końcu idealna przekąska dla osób będących nad diecie.

Oparty wyłącznie o naturalne składniki. Wartością dodaną NuviaGo jest obniżona zawartość cukru. Dzięki temu bez obaw można go stosować jako przekąskę lub deser w czasie diety redukcyjnej. Zawiera on w sobie wszystkie makroelementy jakich potrzebuje organizm w trakcie odchudzania, jak i przy wzmożonej aktywności fizycznej.

Jak przedstawia się skład NuviaGo?

1. Pełnowartościowe białko

W batonie NuviaGo pochodzi ono aż z trzech źródeł. W składzie opisywanego batonu znajduje się białko z mleka, soi i jajka. To ostatnie jest określane jako wzorcowe źródło protein. Pełnowartościowe białko to świetna informacja dla osób będących na diecie, a także tych, którzy chcą rozbudować masę mięśniową. Proteiny znajdujące się w batonie NuviaGo pozwalają skutecznie regenerować organizm po wysiłku fizycznym. Jednocześnie przygotowują go do kolejnej aktywności.

Białko jest niezbędnym makroskładnikiem w czasie odchudzania. Przede wszystkim podkręca ono metabolizm. Właśnie dlatego jest istotnym elementem diety redukcyjnej.

2. Błonnik

Składnik za który przede wszystkim podziękuje układ pokarmowy. Po pierwsze błonnik reguluje jego pracę. Dzięki temu można uniknąć przykrych dolegliwości, takich jak zaparcia. Wsparcie układu pokarmowego to również poprawa przyswajalności składników odżywczych (makro i mikro). Błonnik maksymalizuje korzyści z wyboru NuviaGo.

Nie można nie wspomnieć o jego ogromnym wpływie na proces odchudzania. Błonnik to jedna z sił sprawczych utraty zbędnej tkanki tłuszczowej. Baton proteinowy NuviaGo posiada w swoim składzie starannie wyselekcjonowane źródła tego składnika.

3. Tłuszcze MCT

To kolejne źródło energii w batonie NuviaGo. W odróżnieniu od „zwykłych” tłuszczy, MCT zawierają dużo więcej zdrowych kwasów. Pozytywnie wpływają one przede wszystkim na funkcjonowanie całego organizmu. Dostarczają energii potrzebnej do aktywności fizycznej.

Jednocześnie tłuszcze MCT są wymieniane w kontekście skutecznego odchudzania. Przede wszystkim dlatego, ze mają one silne działanie termogeniczne. To oznacza szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Dodatkową zaletą NuviaGo jest wspominana już obniżona zawartość cukru. To ewenement, bo wielu producentów batonów proteinowych nie przywiązuje do tego wagi. A dzięki takiemu ruchowi NuviaGo jest w pełni bezpieczny dla osób na diecie. Mogą bez obaw włączyć do jadłospisu.

Jak działa NuviaGo?

To kompleksowe rozwiązanie wspierające organizm wystawiony na duży wysiłek fizyczny. NuviaGo zapewnia zastrzyk energii. Zarówno na poziomie fizycznym, jak i mentalnym. Ten ostatni aspekt jest niezwykle ważny z punktu widzenia osiągnięcia wymarzonego celu. Spadku wagi, poprawy kondycji, czy rozbudowanie masy mięśniowej.

Zalety batonu proteinowego NuviaGo:

 • Doskonały zamiennik dla nieporęcznych odżywek białkowych (mieści się w kieszeni)
 • Pełnowartościowe białko w składzie
 • Niska kaloryczność (jedna sztuka to zaledwie 173kcal)
 • Wspiera budowę masy mięśniowej
 • Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym
 • Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Gdzie zamówić NuviaGo?

Przestrzegamy przed licznymi podróbkami tego batonu. Wielu oszustów próbuje wykorzystać sukces NuviaGo. Aby być pewnym zakupu oryginalnego batona proteinowego, należy wybrać się na stronę producentawww.nuviago.pl. Tylko bezpośrednio u niego można nabyć NuviaGo. Producent zapewnia również szybką i bezpieczną wysyłkę.

Jedno opakowanie zawiera 12 batonów proteinowych. Producent NuviaGo przygotował poręczne pakiety, które można zamówić. Pierwszy określony jako standard. To jedno opakowanie. Pakiet optymalny zawiera aż 36 batonów.

NuviaGo – podsumowanie

Odpowiadając na pytanie ze wstępu, czy warto wybrać ten baton proteinowy, odpowiedź brzmi: oczywiście. Batony proteinowe – w tym NuviaGo – na stałe weszły do diety sportowców, wyczynowców i specjalistów od treningów na masę. Dzięki nim sprawniej i szybciej można osiągnąć wyznaczone cele.

Baton NuviaGo ma jeszcze dodatkową zaletę podkreślaną przez konsumentów. To smak: ciasteczkowo – jogurtowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *