Jak rzucić palenie i nie przytyć?

przez | 2 września, 2020

Rzucanie palenia to nie tylko ogromne wyzwanie, to także szereg różnych defektów pojawiających się po rozstaniu z nałogiem. Zdecydowanie najczęściej pojawia się nadwaga.

Wiele osób świadomych, że rzucanie palenia skutkuje przybraniem kilku zbędnych kilogramów, rezygnuje z tego procesu. Rzecz jasna, nadwagi można uniknąć. Wystarczy zadbać o kilka kluczowych elementów.

Jak rzucić palenie i nie przytyć?

O tym, że łatwiej zapobiegać, niż leczyć nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego też, absolutnie konieczne jest kontrolowanie swojej wagi od samego początku. Dzięki temu, nie będziemy musieli się „odchudzać”, a jedynie dbać o to, aby nie przybrać na wadzę. Uwierzcie, to o wiele prostsze.

Pierwszym elementem, o którym trzeba pamiętać jest bez cienia wątpliwości odżywianie. Zmiany nie zawsze są konieczne, ale musimy się liczyć, że wraz z rzucaniem palenia nasz apetyt może się znacznie zwiększyć. Wynika to z faktu, iż w dymie tytoniowym znajdują się substancje, które wpływają bezpośrednio na ośrodek sytości. Oznacza to, że paląc – jemy mniej. W momencie gdy rozstaniemy się z nałogiem – nasz organizm będzie nienasycony.

Rozwiązaniem powyższych problemów jest zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze. Musimy wyeliminować wszelkie tzw. „puste kalorie” i skupić swoją uwagę na pełnowartościowych źródłach białka i węglowodanach złożonych. Co więcej, dieta musi być urozmaicona, pełnowartościowa i zdrowa. Warto również zadbać o to, aby posiłki były konsumowane zawsze o tych samych porach.

Idąc dalej, konieczne jest także to, aby ograniczyć tzw. siedzący tryb życia. Zwiększenie aktywności fizycznej ma na celu, wzrost zapotrzebowania energetycznego, tudzież – spalanie większej ilości kalorii. Oczywiście, nie oznacza to, że nagle mamy realizować niesamowicie trudny trening, ale warto po prostu dbać o solidną dawkę ruchu.

Dieta i aktywność fizyczna to jednak nie wszystko. Ogromne znaczenie ma również zastosowana suplementacja. Wybór środków wspomagających kontrolę wagi jest ogromny, ale tylko niektóre preparaty zasługują na rekomendację. Dzisiaj pragniemy przedstawić środek, którego skuteczność jest niepodważalna. O czym mowa?

Green Barley Plus, czyli kompozycja zielonego jęczmienia i garcynii cambogia

Green Barley Plus to suplement diety, którego ogromna skuteczność nie ulega absolutnie żadnym wątpliwościom. Dziesiątki pozytywnych recenzji, liczne rekomendacje i przede wszystkim – sprawdzony, poddany badaniom skład.

Green Barley Plus to doskonałe uzupełnienie diety osoby rzucającej palenie z jednego względu – pozwala skutecznie ograniczyć apetyt i dodatkowo kontrolować wagę. Wynika to z faktu, iż zielony jęczmień jest doskonałym źródłem błonnika witalnego, a ekstrakt z owoców garcynii cambogia – kwasu hydroksycytrynowego.

To, co bez wątpienia zasługuje na uwagę to fakt, iż oba rozwiązania zostały wielokrotnie rekomendowane przez ekspertów do spraw zdrowia i dietetyków. Co więcej, na skuteczność suplementu dostajemy gwarancje od producenta:

Skuteczność preparatu Green Barley Plus została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Nie ma zatem żadnych wątpliwości co do tego, że jest to rozwiązanie warte uwagi.

Potwierdzeniem tego są także liczne opinie. Konsumenci chwalą sobie nie tylko efektywność preparatu w kontekście odchudzania, ale także pozytywny wpływ na pracę układu trawiennego, samopoczucie podczas redukcji oraz zwiększoną witalność. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

Być może, cena mogłaby być niższa, ale… niestety za jakość musimy zapłacić. Opakowanie Green Barley Plus kosztuje 169,00 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *